Poznaj ofertę

CZĘŚCI ZAMIENNE
I MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE

CZĘŚCI ZAMIENNE DOSTĘPNE NIEZMIENNIE

UTRZYMANIE RUCHU

MAX SYSTEM
ZABEZPIECZA ZAPASY

Oferta usług obejmuje szerokie spectrum procesów, ale cel jest jeden – dbanie o dostępność sprawnych maszyn, urządzeń i instalacji zaangażowanych w proces produkcji u klienta. MAX SYSTEM Service zapewnia dostęp do części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych przez:

• dostawy wg zamówień bieżących
• dostawy w ramach zleconych napraw i serwisów
• stała obsługa zapotrzebowania wg umowy
• składy konsygnacyjne u klienta.

Niezależnie od formatu współpracy, klient może zająć się podstawową działalnością biznesową, spokojny o ten obszar potrzeb eksploatacyjnych jego infrastruktury produkcyjnej.

KORZYŚCI

KLIENT ZYSKUJE

001

Stała współpraca na podstawie umowy outsourcingu reguluje w czasie ceny części zamiennych i obniża ich poziom na podstawie umów hurtowych MAX SYSTEM z dostawcami.

W efekcie maleje koszt ogólny napraw i obsługi technicznej parku produkcyjnego, a jego budżet jest możliwy do estymowania na podstawie rejestru
napraw.

REDUKCJA KOSZTÓW ZAKUPÓW

002

Powierzenie obsługi zakupów części zamiennych i materiałów doświadczonej firmie uwalnia zakład od ryzyka niewłaściwego doboru asortyment i ponoszenia kosztów takiego wyboru. Lepiej powierzyć to fachowcom od utrzymania ruchu i serwisu.

Szczególnie, kiedy sprawność maszyn i urządzeń jest po stronie firmy zewnętrznej. MAX SYSTEM nie dzieli się odpowiedzialnością i zdejmuje ją z klienta.

WŁAŚCIWY DOBÓR

003

Dostęp do części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych to czasem „być albo nie być” dla produkcji i jej planów. Wtedy lepiej liczyć na kogoś, kto wszystko ma „pod ręką”. Jak MAX SYSTEM Service.

Czas to dla produkcji podstawowy parametr. Nie warto nim ryzykować, czekając na kuriera z dostawą części.

SKRÓCENIE CZASU REAKCJI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zadaj nam pytanie. Otrzymasz
rozwiązanie.

Sprawdź, ile damy twoim urządzeniom.

ADRES

MAX-SYSTEM sp. z o.o sp.k
39-200 Dębica
ul. Transportowców 8

EMAIL

max-system@max-system.pl

TELEFON / FAX

tel. [+48] 14 681 23 00
fax. [+48] 14 692 69 40

SOCIAL